ПОЗОЛОТА ЛИМ.Подарунок
-11%

Сережки срібні кольца позолочені лимон 3.3 см.
1 698 ₴
1 508 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1501 d-3L.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні кольца позолочені лимон 3.3 см.»
Сережки срібні 925 проби,середня вага виробу 2.80 г. , Срібло позолочене лимонний колір . Виробник BIGSUN.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бигсан |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий |
| Тип застежки | Кільце |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 1.5 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 2.86 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 508 ₴







