ТопПодарунок
-2%

Сережки срібні 925 проби родованні з оніксом.1403.30р.
3 268 ₴
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1403.30р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 45 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні 925 проби родованні з оніксом.1403.30р.»
Сережки срібні 925 проби . вага виробу 4.49 г. вставка куб. цирк.-0.11г. ім. оніксу-0.44 г. срібло родоване. .виробник ОРІЯНА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Онікс, Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Імітація |
| Колір каменів | Білий, Чорний |
| Вага каменів | 0.55 ct |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Подарунок, Люди, Торжество, Овальна форма, Вечірка |
| Тип застежки | Скоба |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 4.49 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴









