ТопПодарунок
-5%

Сережки срібні протяжки з серцем. род.
998 ₴
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29311/2р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні протяжки з серцем. род.»
Сережки срібні 925 проби, вага виробу 1.85 г. , Срібло родоване . Виробник ЮСТАЙЛ. Харків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юстайл |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Тип застежки | Петля |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.85 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴







