ТопПодарунок
-24%

Підвіс срібний родований замок.39098р.
788 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39098-р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний родований замок.39098р.»
Підвіс срібний 925 проби , вага 1.14 г.срібло родоване , вставка куб.цирконій.розмір 26/11мм.ю.к. ЛАЗУРИТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лазурит |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Щастя, Ключик, Замочок, Закохані, Вірність |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кубічний цирконій |
| Вид каменю/вставки | Кубічний цирконій |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.14 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







