НовинкаПодарунок
-8%

Підвіс срібний родований Фенікс.0219.10р.
1 188 ₴
1 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0219.10р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний родований Фенікс.0219.10р.»
Підвіс срібло 925 проби родоване.габаритні розміри висота підвісу 42 мм. ширина 25 мм,середня вага 1.50 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Фрази/слова, Птахи, Люди |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.51 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴








