Топ
-6%

Хрестик срібний з камінням родованний
478 ₴
448 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3019-р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрест срібло 925 проби з куб. цирконієм.габаритні розміри висота підвісу 28 мм. ширина 14 мм вага 0.7 г. .бренд ЮСТАЙЛ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юстайл |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Люди |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 0.7 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴










