ТопПодарунок
-5%

Хрестик золотий 585 пр. з розп'яттям з білого золота.
7 688 ₴
7 298 ₴
- Готово до відправки
- Код: п3005-р/с.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрестик золотий 585 пр. з розп'яттям з білого золота.»
Довжина хрестика 30 мм. ширина 14 мм,вага виробу 1.13 г. зроблено в Україні. якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Білий, Червоний |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.13 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 298 ₴



