Топ
-12%

Футляр бархатний під колечко подарунковий.
148 ₴
130 ₴
- Готово до відправки
- Код: CF 3011
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр бархатний в наявності бордовий і синій колір.підходить під перстень або сережки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Футляри |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Кільця |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴




