Топ
-9%

Гребінець для грубого вибілювання SPL 1198
228 ₴
208 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1198
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Категорії: Гребінці для волосся, Гребінки для волосся, для перукарів, Новинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Тип зубців гребінця | Комбіновані |
| Призначення гребінця | Розчісування, Мелірування, Тупіровання, Начісування, Виділення проділу |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Гострокінцева ручка | Так |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина зубців | 26 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Кількість зубів | 15 шт. |
| Ширина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гостроконічна ручка | Так |
| Волоподібна ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴



