ТопПодарунок
-29%

Підвіс Божа Матір "СЕМИСТРІЛЬНА"
1 398 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0394-ч.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс Божа Матір "СЕМИСТРІЛЬНА"»
Підвіс срібло 925 проби.срібло чернене.вага виробу 3.4г. вага вставки 0.09 г. вставка куб. цирконія. розміри висота 33 мм. ширина 20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Вага каменів | 0.09 ct |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 3.4 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







