НовинкаПодарунок
-5%

Підвіс срібний родований ТРИЗУБ.Ж/Б.
1 422 ₴
1 347 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1321.90р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний родований ТРИЗУБ.Ж/Б.»
Підвіс срібний 925 проби, вага 1.96 г. покриття родій.розміри 32*14 мм. бренд ОРІЯНА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Країни, міста |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кубічний цирконій |
| Вид каменю/вставки | Кубічний цирконій |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Блакитний, Жовтий |
| Вага каменів | 0.15 ct |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.96 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴





