Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібна карта України, родований.»
Підвіс срібний 925 проби, вага 1.45 г, покриття родій. виробник АРТСРІБЛО (ARTSIBLO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Новий рік/Різдво, Великдень, День народження, Знаки зодіаку, Східні мотиви, Країни, міста, Прапори, Романтика, Класика, Вінтаж, Ювілей, Мистецтво, Авіація, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Подарунок, Ніжність, Новонароджена |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.45 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴







