ТопПодарунок
-9%

Ланцюжок срібний чоловічий Бісмарк плоский (Козацький бісмарк) 60см.
5 688 ₴
5 188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1057/1-ч-60
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ланцюжок срібний чоловічий Бісмарк плоский (Козацький бісмарк) 60см.»
Ланцюжок срібний 925 проби, чоловічий , розмір 60см ,ширина 4.5 мм, вага виробу 14.00 г. , в'язка Бісмарк козацький, срібло чернене.
Якшо потрібна будь-яка інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Товщина | 1.3 мм |
| Вага | 14 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 188 ₴






