Ручна роботаПодарунок
-6%

Ланцюжок срібний чоловічий Бісмарк 55 см.
7 968 ₴
7 468 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1042-ч-55
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ланцюжок срібний чоловічий Бісмарк 55 см.»
Ланцюжок срібний 925 проби, чоловічий , розмір 55 см ,ширина 4.6 мм, вага виробу 19.90 г. , в'язка Бісмарк , срібло чернене.
Якшо потрібна будь-яка інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 19.9 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 468 ₴







