НовинкаПодарунок
-3%

Підвіс срібний Божа Матір з Ісусом 925 проби.
1 128 ₴
1 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38-190
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний Божа Матір з Ісусом 925 проби.»
Підвіс релігійний срібло 925 проби вагою 2.8 г. розміри висота 30 мм. ширина 16 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Квадратна форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 2.8 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴









