ОберігПодарунок
-6%

Підвіс Богородиця "Казанська" з срібла 925 проби та вставкою кубічного цирконію
688 ₴
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3312-б
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс Богородиця "Казанська" з срібла 925 проби та вставкою кубічного цирконію»
Підвіс Богородиця Казанська срібло 925 проби, Срібло білого кольору. Вага виробу 1.30 г., Вставка кубічний цирконій ,вага вставки 0.09г. Габаритні розміри 26 мм на 12 мм. Виробник "Харків Цепь". Ідеальний,стильний подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Овальна форма, Прямокутна форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кубічний цирконій |
| Вид каменю/вставки | Кубічний цирконій |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 28 шт. |
| Вага каменів | 0.09 ct |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.3 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴








