мінімалізмПодарунок
-5%

Підвіс амулет-оберіг з золота 585 пр. "Зірка Ерцгамма" з кубічним цирконієм
5 156 ₴
4 906 ₴
- Готово до відправки
- Код: п3008.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс амулет-оберіг з золота 585 пр. "Зірка Ерцгамма" з кубічним цирконієм»
Підвіс виготовлений з високоякісного українського золота 585 проби. Вага 0.75 г. Вага золота 585 проби 0.74 г. Вага вставки 0.01 г. Вставка кубічний цирконій .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Зірка, Країни, міста, Прапори, Кругла форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Червоний |
| Камені вставки | Кубічний цирконій |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.75 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 906 ₴





