мінімалізмПодарунок
-3%

Хрестик срібний 925 проби з розп'яттям.35505ч.
668 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35505-ч
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрестик срібний 925 проби з розп'яттям.35505ч.»
Хрестик срібний 925 проби. .Довжина хрестика 35 мм, ширина 15 мм, вага 1.30 г, якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Подарунок, Класика, Релігія/Хрестики |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Вага каменів | 0 ct |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.3 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴








