мінімалізмПодарунок
-3%

Хрестик золотий дитячий 585 проби з білим розп'яттям.3522р/с.
4 760 ₴
4 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3522-р/с.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрестик золотий дитячий 585 проби з білим розп'яттям.3522р/с.»
Довжина хрестика (25) мм ширина (11) мм золото 585 проби. Вага виробу 0.69 г. Бренд "Харків Цепь"
| Ширина, мм: 11 | |
| Висота з вушком, мм: 25 | |
| Висота без вушка, мм: 19 | |
| Розмір вушка, мм: 6 |
Якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Червоний |
| Покриття | Родій |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.69 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴








