ТопПодарунок
-5%

Підвіс срібний патріотичний Герб України з кленків
1 040 ₴
985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 222пР
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний патріотичний Герб України з кленків»
Підвіс срібний 925 проби Герб України. Вага виробу 2.5 г вставка відсутня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Монетки, Мистецтво, Країни, міста, Прапори, Кругла форма |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 2.5 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴










