
Щітка для вorgoолосся Gl 1535195.а
558 ₴
498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1535195.а
Пневматична щітка, призначена для розчісування, укладання та догляду за волоссям.
Пневматична подушка виготовлена з гуми, тобто 100% гуми, що дає високу гнучкість і, передусім, довговічність.
Замінник полімеру дуже швидко розкладається під дією сонячного світла.
Металева шпилька легко входить у волосся, міцна та виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі. Ви можете успішно використовувати щітку з феном.
Усі пневматичні щітки обладнані отвором, що дає змогу повітрю виходити назовні та всередину гумової накладки.
Це технічний отвір, необхідний для правильної роботи пневматичної щітки.
Щітка виготовлена з екологічно чистої деревини бука, сертифікованої FSC ® www.fsc.org
Завдяки натуральній сировині, якою є дерево, щітка має антистатичні властивості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorgol |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина зубців | 16 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | Жовтий |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 40 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гостроконічна ручка | Ні |
| Волоподібна ручка | Ні |
- Ціна: 498 ₴




