ТопПодарунок
-9%

Срібний родований браслет з срібними кульками.
2 199 ₴
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: PL/3 003 y
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний родований браслет з срібними кульками.»
Браслет срібний 925 проби. Срібло родоване. Розмір браслета 17 см. Загальна вага 4.24 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 170 мм |
| Розмір браслета (см) | 17 |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 4.24 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Країни. Народи. Цивілізації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴











