Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна брошка "Колосок" з вставкою фіанітів.»
Срібна брошка 925 проби. Срібло родоване.середня вага виробу 2.70 г. Вставка фіаніт.вага вставки 0.40 г. Бренд АРТСРІБЛО .Українське срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Квіти, Рослини, Країни, міста, Прапори, Орнамент |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Кубічний цирконій |
| Колір каменів | Жовтий |
| Вага каменів | 0.4 ct |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 2.67 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 988 ₴











