Топ
-2%

Хрестик срібний 925 проби з розп'яттям родований 3530р.
539 ₴
530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3530-р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестик срібний 925 проби , родований .Довжина хрестика 32 мм ширина 16 мм, вага 0.90 г , якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 2.7 мм |
| Вага | 0.9 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴






