Шовковий шнурок з сріблом 925 проби, .довжина 40 см, вага виробу 0.80 г, бренд Харків-цепь. ,якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.8 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






