Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні "вишиванка"чернені.5016-ч.»
Сережки срібні 925 проби. замок англійський. вага виробу 3.80 г. срібло чернене.бренд Харків-цепь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Тематика малюнка/форми | Патріотичний, Подарунок, Фрази/слова, Торжество, Прямокутна форма |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 3.7 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴











