Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний комбінований підвіс книжка молитва водія.укр.»
Срібний підвіс книжка молитва водія . Вага 4.68 г. на українській мові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Ієрогліфи, День народження, Серце, Квадратна форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925/375 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий, Жовтий |
| Вид каменю/вставки | Золото |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 4.68 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 788 ₴












