ручна роботаПодарунок
-10%

Ланцюг срібний "панцир" ручної роботи.черн.55см.
11 388 ₴
10 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40002-55.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ланцюг срібний "панцир" ручної роботи.черн.55см.»
Ланцюжок срібний 925 проби,срібло чернене,панцир ручної роботи. розмір 55 см , вага виробу 28.36 г. оригінальна авторська.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sterling |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 28.36 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 199 ₴











