Топ
-5%

Щітка масажна SPL продувна вигнута.8553.
189 ₴
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8553.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забезпечити ефективний догляд за волоссям, подбавши про їхнє делікатне розчісування, допоможе масажна щітка від польського бренду SPL. Професійна модель забезпечує дбайливе розплутування, зручне сушіння та сталйінг пасм, сприяючи комфортному щоденному використанню.
Особливості:
- Відрізняється міцним корпусом;
- Зроблена в ергономічному дизайні;
- Оснащена зручною ручкою, яка не вислизає з долоні у процесі експлуатації;
- Містить 9 діагональних рядів пружних зубців, які дбайливо розгладжують волосся;
- Кожна щетинка доповнена кульковим кінчиком, завдяки чому здійснюється легкий масаж шкіри голови;
- Забезпечує атравматичне розчісування та стайлінг локонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Тип зубців гребінця | Рідкісні |
| Призначення гребінця | Начісування, Розчісування, Укладання |
| Термостійкість | Так |
| Антистатичність | Так |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гостроконічна ручка | Ні |
| Волоподібна ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




