ТопПодарунок
-3%

Підвіс срібний лунниця черн.3269-ч.двохстор.
1 998 ₴
1 943 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3269-ч.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 130 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний лунниця черн.3269-ч.двохстор.»
Підвіс срібло 925 проби двохсторонній, вага 5.00 г.срібло чернене. діаметр підвіса 26 мм. бренд ХАРКІВ-ЦЕПЬ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Ніжність, Люди, Знаки зодіаку, Східні мотиви, Фрази/слова, Кругла форма |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 4.9 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943 ₴








