Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний родований підвіс "Зірка Давида".3121-р.»
Підвіс срібний 925 проби . Загальна вага виробу 0.80 г, срібло родоване.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Зірка, Романтика, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.8 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴








