Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний родований браслет 925 пр. "вервиця" .17-20 см.»
Срібний браслет фірми "ХАРКІВ-ЦЕПЬ" вага 2.60 г, розмір регулюється з 17 по 20 см. Срібло родоване.ікона Богородиці непорочного зачаття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 200 мм |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 2.6 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Краса, імідж, стиль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴








