Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 120 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний 925 пр. щит "Архангел Михаїл".»
Підвіс срібний 925 проби . покриття срібла чорніння .Довжина 45 мм. ширина 26 мм, середня вага 12.05 г , якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Подарунок, Ніжність, Вірність, Янголята/феї, Зброя, Овальна форма, Класика, Вінтаж, Релігія/Хрестики |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 12.05 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 868 ₴









