Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні з перлиною.0025.10.»
Сережки срібні 925 проби , вага виробу 4.03 г , вага вставки 0.72 г , вставка куб цирконію та ім. перлини . Срібло біле без покриття. Виробник ОРІЯНА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Перли, Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Імітація, Штучний, Золото |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Вага каменів | 0.72 ct |
| Тематика малюнка/форми | Подарунок, Мереживо, Вечірка, Торжество, Овальна форма, Випускний, Кругла форма |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 4.03 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 951 ₴





