ТопПодарунок
-5%

Сережки Золоті 585 проби.470466.
9 180 ₴
8 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 470466.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки Золоті 585 проби.470466.»
Ці золоті сережки – втілення естетичної гармонії та динамічності. Їхні вигини нагадують лінії піщаних дюн, що застигли в елегантній золотій оправі, створюючи ілюзію руху та м'якого блиску. Такі сережки легко стануть універсальним доповненням до вашого ювелірного гардеробу, ідеально поєднуючись як з каблучками, так і браслетами, підкреслюючи ваш витончений стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tango |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Білий, Червоний |
| Вага каменів | 0.05 ct |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Вага | 1.35 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 680 ₴




