Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет вервиця золотий 585 проби.18-22см.»
Браслет золотий 585 проби. вага 2.76 г. розмір 18-22 см. виготовлений в Україні.
-
Вага (г):2.76
-
Колекція. релігія.
-
Тип виробу:Браслети
-
Вид металу:Золото.
-
Проба:585
-
Колір металу:Червоний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tango |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Браслет на руку |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Червоний |
| Розмір браслета (см) | 22 |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 2.76 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 044 ₴






