Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс срібний 925 проби Горлиця.»
Підвіс срібло 925 проби , вага 2.20 г., .срібло чернене.виробник АЮУ ХАРКІВ-ЦЕПЬ.Горлиця в українській та світовій культурі — це символ вірності, щирого кохання, миру, домашнього затишку та щастя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Тварини, Птахи, Люди, Метелики/комахи, Знаки зодіаку, Східні мотиви |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 2.2 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴








