Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кольє срібне родоване 925 проби.40+5см.»
Кольє срібне родоване 925 проби, вага 2.40 г., розмір 40+5 см. вставка куб. цирк.-0.11 г. .бренд ОРІЯНА. Якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Вага каменів | 0.11 ct |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 2.4 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
| Розмір | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴






