Топ
-5%

Футляр бархатний під подарунковий.
148 ₴
140 ₴
- Готово до відправки
- Код: CF 3011.с.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр бархатний в наявності червоний колір.підходить під сережки. 51/51/34мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Футляри |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Сережки |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴




