ТопПодарунок
-5%

Срібна брошка з перлиною.79018.
1 688 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79018
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 70 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна брошка з перлиною.79018.»
Брошка срібна 925 проби з перлиною культ..срібло чернене. вага 4.10г. бренд ЮСТАЙЛ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юстайл |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Квіти, Рослини, Люди, Метелики/комахи, Фрази/слова, Морська |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Камені вставки | Перли |
| Вид каменю/вставки | Натуральний, Кубічний цирконій |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 17.5 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 4.1 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴



