Топ
-13%

Срібна підвіска родована САЛОН.39029р.
428 ₴
373 ₴
- Готово до відправки
- Код: 39029р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чим можна порадувати та здивувати близьку людину: маму, кохану, доньку, знайому? Звичайно ж виробом із найвищої якості. Модні срібні вироби – це цілий напрямок у ювелірному ремеслі. Дизайнери описують величезну кількість оригінальних моделей із поєднанням металів, незвичайних форм та візерунків.
Виріб Срібна підвіска родована САЛОН буде гарним подарунком для людини яка працює в сфері краси. вага виробу 0.68 г.срібло родоване.
Виріб Срібна підвіска родована САЛОН буде гарним подарунком для людини яка працює в сфері краси. вага виробу 0.68 г.срібло родоване.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юстайл |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Новий рік/Різдво, День народження, Подарунок, Ніжність, Люди, Знаки зодіаку, Мистецтво, Янголята/феї, Серце, Фрази/слова, Країни, міста, Торжество, Романтика, Класика, Релігія/Хрестики, Любов, Побачення |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.68 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴


