ОберігПодарунок
-3%

Підвіс амулет-оберіг срібний зірка Ерцгамма.
1 786 ₴
1 731 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3115/2-ч
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс амулет-оберіг срібний зірка Ерцгамма.»
Підвіс срібний 925 проби. Вага виробу 5.40 г вставка цирконій куб. Срібло чернене.
Підвіска амулет-оберіг срібний 925 проби.Підвіс зірка Ерцамма це перша зірка, що зійшла на небосхилі, під час народження Ісуса Христа. Зірка Ерцгамма - це найдавніший амулет, покликаний гармонізувати людину, об'єднувати її душу із силами Космосу і розкривати енергетичний потенціал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Монетки, Мистецтво, Країни, міста, Прапори, Кругла форма |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 5.4 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 731 ₴





