Новинка
-9%

Парасоля жіноча напівавтоматична 9 спиць фірми Top rain.
528 ₴
478 ₴
- Готово до відправки
- Код: 119.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівавтоматична кольорова парасолька
Пропонуємо вам кольорову парасольку-напівавтомат від TOP RAIN. Парасолька має 9 карбонових спиць, систему антивітер і зручну ручку. Купол 96 см. Система відкривання-закривання напівавтоматична. Купол розкривається натисканням кнопки, а складається вручну.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Країна виробник | Україна |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система "антивітер" | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴








