Топ
-8%

Сережки срібні кольца.1.2 см.
358 ₴
328 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500-1
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сережки срібні 925 проби, вага виробу 0.80 г. , Срібло біле .без покриття . Виробник Харків-цепь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Кільце |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.8 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴





