ТопПодарунок
-6%

Сережки срібні протяжки 5347/1р.
498 ₴
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5347/1-р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні протяжки 5347/1р.»
Сережки срібні 925 проби, вага виробу 0.60 г. , Срібло родоване . Виробник Харків цепь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Тематика малюнка/форми | Подарунок, Торжество, Музика, Вечірка, Випускний, Кругла форма |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.6 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴







