ТопПодарунок
-34%

Сережки срібні комбіновані з золотом та цирконом.
3 799 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Сопрано.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні комбіновані з золотом та цирконом.»
Сережки срібні 925 проби з золотими вставками 375 проби. вага виробу 7.90 г. .Наявність сережки з блакитним цирконом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Циркон |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Блакитний |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага каменів | 3.8 ct |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 14.5 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 7.9 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






