Топ
-7%

Мочалка для душу.SPL.7991.
138 ₴
129 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7991.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коричнева губка для душу від відомого німецького бренда SPL підходить для якісного очищення шкірного покриву від надлишків себуму, забруднень, ороговілого шару. Залежно від інтенсивності рухів її можна використовувати навіть для якісного масажу – губка чудово стимулює кровообіг, підтримуючи шкіру пружною, еластичною, гладенькою.
SPL Massage Shower Sponge оснащена ремінцем, під який потрібно помістити долоню для комфортного й легкого використання гігієнічного аксесуара. Робоча поверхня губки дбайливо впливає на епідерміс і не травмує його. Завдяки якісному матеріалу виріб чудово справляється зі своїми функціями, невибагливий у догляді, зносостійкий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Губка з масажним шаром |
| Матеріал | Бавовна |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴



