ТопПодарунок
-10%

Хрестик срібний 925 проби з розп'яттям емаль.род.
1 112 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0913.10р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрестик срібний 925 проби з розп'яттям емаль.род.»
Хрестик срібний 925 проби. колір білий,вставка емаль.Довжина хрестика 37 мм. ширина 17 мм, вага 1.56 г ,срібло родоване. якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Подарунок, Люди, Країни, міста, Прямокутна форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Чорний |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.56 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







