ТопПодарунок
-10%

Срібний родований ланцюжок 925 пр. ромб 45 см.
858 ₴
773 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90106203041р-45. 2.0г.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний родований ланцюжок 925 пр. ромб 45 см.»
Срібний ланцюжок 925 проби плетіння ромб 45 см покриття родій.
Характеристики
Довжина: 45 см.
Вага 2.00 г.
Тип плетіння Ромб подвійний.
Матеріал Серебро 925 пр.
Товщина дроту 0.30 мм.
Тип обробокі Алмазка по двох гранях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 1.8 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Вага | 2 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴




