Новинка
-5%

Ікона Свята Родина посріблена фірми SOVRANI 9x 13 см.
1 512 ₴
1 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: B2643.9/13см.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона виконання на дереві з використанням срібла. Ікона виготовлена в Італії. Оклад виконаний із спеціального металевого сплаву з покриттям сріблом за технологією PVD.
Розмір іконки 9 x 13 см
Розмір 9 x 13 см
Висота, см 13
Ширина, см 9
Розміщення Домашні
Колір Сріблястий
Матеріал Дерево, Срібло
Країна-виробник товару Італія
Країна реєстрації бренду Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sovrani |
| Країна виробник | Італія |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дорогоцінний метал |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Колір рамки | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴
- Спосіб упаковки: В комплекті з іконою є спеціальна подарункова упаковка та тканинний кейс у середині упаковки щоб запобігти пошкоджень ікони



